Tingimused

HOIATUS: PALUN LUGEGE NEID TINGIMUSI ("TINGIMUSED", "TEENUSETINGIMUSED") HOOLIKALT LUGEGE NING MÕISTKE. NEED SISALDAVAD VASTUTUSE PIIRANGUID Denis Sapožnikov FIE(reg 16700627) (Napalmi köök) JA MUUD SÄTTED, MIS MÕJUTAVAD TEIE ÕIGUSI.

Installides ja kasutades veebisaite, mobiilirakendusi, e-posti uudiskirju ja tellimusi ning muid digitaalseid ressursse, mis majutavad neid tingimusi või viitavad neile (koos "veebiteenused"), nõustute nendega õiguslikult siduva lepinguga Denis Sapožnikov FIE (Napalm) köök).Kogu saidil viitavad terminid "meie", "meie" ja "meie".Denis Sapožnikov FIE (Napalmi köök). Käesolevat lepingut juhib büroo asukohaga Lüüsi 4, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond, 10154.

Enne meie võrguteenustele juurdepääsu või nende kasutamist lugege need teenusetingimused hoolikalt läbi. Saidi mis tahes osale sisenedes või seda kasutades nõustute järgima neid teenusetingimusi. Kui te ei nõustu kõigi selle lepingu tingimustega, ei tohi te veebisaidile juurde pääseda ega ühtegi teenust kasutada.Käesolevate teenusetingimuste tõlgendamise ebaselgusi ei tõlgendata nende koostanud poole suhtes.

Selles lepingus kasutatud pealkirjad on lisatud ainult mugavuse huvides ega piira ega mõjuta muul viisil käesolevaid tingimusi.

1. Teave võrguteenuste kohta

Need teenusetingimused kehtivad kõigile võrguteenuse kasutajatele, sealhulgas, kuid mitte ainult, brauseritest, müüjatest, klientidest, kaupmeestest ja/või sisuloojatest kasutajatele.

Vastutate kõigi võrguteenuste kasutamiseks vajalike seadmete, tarkvara ja teenuste eest. Me ei garanteeri võrguteenuste täielikku funktsionaalsust üheski konkreetses seadmes või kombinatsioonis konkreetse tarkvaraga. Samuti vastutate kõigi võrguteenuste kasutamisega seotud side ja andmevahetuse eest võetavate tasude, komisjonitasude ja maksude eest, sealhulgas siis, kui suhtleme teiega tekstisõnumite, e-kirjade või muude teie valitud sidevahendite kaudu. Saate võrguteenuseid kasutada ainult teile kuuluvate või teie kontrollitavate seadmete kaudu, millesse on installitud volitatud operatsioonisüsteem. Kui loote võrguteenuste jaoks konto, vastutate selle turvalisuse ja kõigi selle kontoga seotud tegevuste eest. Saate võrguteenuste jaoks kasutada ainult ühte kontot ja peate tagama, et teie kontoteave on alati täpne.

Kõikidele võrguteenustele lisatud uutele funktsioonidele või tööriistadele kehtivad samuti teenusetingimused. Sellel lehel saate igal ajal vaadata teenusetingimuste uusimat versiooni. Jätame endale õiguse ajakohastada, muuta või asendada mis tahes osa käesolevatest teenusetingimustest, postitades uuendused ja/või muudatused meie veebisaidile. Teie kohustus on seda lehte perioodiliselt muudatuste osas kontrollida. Teie jätkuv võrguteenuste kasutamine või juurdepääs neile pärast muudatuste postitamist tähendab nende muudatustega nõustumist.

2. Interneti-teenuste tingimused

Veebiteenused ei ole mõeldud kasutamiseks alla 16-aastastele isikutele ega ole neile suunatud. Veebiteenuste kasutamiseks peate olema vähemalt 16-aastane. Kui olete üle 16-aastane, kuid alla 18-aastane (või alla täisealine, kui teie jurisdiktsioon erineb 18-aastasest), peaksite need tingimused oma vanemate või eestkostjatega üle vaatama ja nad peaksid nendega nõustuma, et saaksite võrguteenuseid kasutada.

Kui teie, teie vanem või eestkostja ei nõustu nende tingimustega, peate viivitamatult veebiteenuste kasutamise lõpetama.

Te ei tohi kasutada meie tooteid ühelgi ebaseaduslikul või volitamata otstarbel ega rikkuda teenust kasutades oma jurisdiktsiooni seadusi (sealhulgas, kuid mitte ainult autoriõiguse seadusi). Teil on keelatud kasutada saiti või selle sisu: 1) mis tahes ebaseaduslikul eesmärgil; 2) õhutada teisi toime panema ebaseaduslikku tegevust või selles osalema; 3) rikkuda rahvusvahelist, föderaalset, provintsi või osariigi määrust, reeglit, seadust või kohalikku määrust; 4) rikkuda või rikkuda meie või teiste intellektuaalomandi õigusi; 5) ahistada, kuritarvitada, solvata, kahjustada, laimata, laimata, alandada, hirmutada või diskrimineerida soo, seksuaalse sättumuse, usutunnistuse, etnilise päritolu, rassi, vanuse, rahvusliku päritolu või puude alusel; 6) esitama vale- või eksitavat teavet; 7) laadima üles või edastama viiruseid või muud tüüpi pahatahtlikku koodi, mida kasutatakse või võidakse kasutada mis tahes viisil, mis mõjutab Teenuse või sellega seotud veebisaidi, muude veebisaitide või Interneti funktsionaalsust või toimimist; 8) koguda või jälgida teiste isikuandmeid; 9) rämpsposti saatmiseks, andmepüügiks, pharmimiseks, taotlemiseks, otsimiseks, skannimiseks või kraapimiseks; 10) nilbetel või ebamoraalsetel eesmärkidel; või 11) Teenuse või sellega seotud veebisaidi, muude veebisaitide või Interneti turvafunktsioonide sekkumiseks või nendest möödahiilimiseks. Jätame endale õiguse lõpetada teie teenuse või sellega seotud veebisaidi kasutamine keelatud kasutusviiside rikkumise tõttu.

 

Nõustute ilma meie selgesõnalise kirjaliku loata mitte reprodutseerima, paljundama, kopeerima, müüma, edasi müüma ega kasutama ühtegi Teenuse osa, Teenuse kasutamist või juurdepääsu teenusele ega kontakte veebisaidil, mille kaudu teenust osutatakse.

Jätame endale õiguse Teenust (või selle mis tahes osa või sisu) igal ajal ilma ette teatamata muuta või katkestada.

3. Teabe käsitlemine

Privaatsuspoliitika kirjeldab meie teabetavasid, sealhulgas seda, kuidas me teavet kogume, kasutame ja jagame.

Veebiteenused kasutavad ostja sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ja kauba ostjale saatmiseks. Veebiteenus edastab isikuandmeid transporditeenust osutavatele ettevõtetele kauba kohaletoimetamise eesmärgil. Veebiteenus saadab ostjale uudiskirju ja pakkumisi ostja e-posti aadressile või tekstisõnumite vormis registreerimisel antud numbrile ainult juhul, kui ostja on selleks soovi avaldanud, sisestades veebilehel e-posti aadressi või telefoninumbri, ja andis teada oma soovist saada teateid posti või telefoni teel. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-posti või telefoninumbrile SMS-i teel saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, teavitades sellest meid e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.Nõustute, et teil võib tekkida vajadus hallata suhtluseelistusi kanalipõhiselt. Näiteks kui loobute meiliuudiskirjade saamisest, võite endiselt saada uudiskirja tekstisõnumeid telefoninumbril, millel registreerusite, kuni loobute ka nendest.

Me ei vastuta, kui meie veebiteenustesse postitatud teave ei ole täpne, täielik või ajakohane. Veebiteenuste materjal on mõeldud ainult üldiseks teabeks ja seda ei tohiks tugineda ega kasutada otsuste tegemisel ainsa alusena, viimata esmastele, täpsematele, täielikumatele või õigeaegsematele teabeallikatele. Materjalide kasutamine meie võrguteenustes toimub teie enda vastutusel.

Veebiteenused võivad sisaldada teatud ajaloolist teavet. Ajalooline teave ei pruugi olla ajakohane ja on mõeldud ainult viitamiseks. Jätame endale õiguse muuta veebiteenuste sisu igal ajal, kuid me ei ole kohustatud oma saidil mingit teavet värskendama. Nõustute, et vastutate meie võrguteenuste muudatuste jälgimise eest.

4. Müügitingimused

Jätame endale õiguse keelduda teenuse osutamisest ükskõik millisel põhjusel ja igal ajal.

Denis Sapožnikov FIE (Napalmi köök)ei vastuta pakutavate toodete kasutamisest tulenevate terviseprobleemide ega muude kõrvalmõjude eest. Klient vastutab toote sihtotstarbelise kasutamise eest,mõistlikus koguses ja vastavalt enda terviseseisundile. Tooteid soovitatakse tarbida lahjendatud kujul.

Hetkel saab tooteid või teenuseid veebist tellida ainult veebiteenuste kaudu.. Neid tooteid või teenuseid võib olla piiratud kogustes ja neid võib tagastada või ümber vahetada ainult kooskõlas meiegatagastamisreeglid.

Oleme teinud kõik endast oleneva, et võimalikult täpselt kuvada meie toodete värvid ja pildid, mis poes ilmuvad. Me ei saa garanteerida, et mis tahes värvi kuvamine teie arvutimonitoril on täpne.

Jätame endale õiguse, kuid meil pole kohustust, piirata oma toodete või teenuste müüki ühelegi isikule, geograafilisele piirkonnale või jurisdiktsioonile. Võime seda õigust kasutada igal üksikjuhul eraldi. Jätame endale õiguse piirata pakutavate toodete või teenuste kogust. Kõik tootekirjeldused või toodete hinnad võivad meie äranägemisel igal ajal ilma ette teatamata muutuda. Jätame endale õiguse mis tahes toote tootmine igal ajal katkestada. Kõik sellel saidil tehtud toote või teenuse pakkumised on kehtetud, kui see on keelatud.

Müügitingimused kehtivad meie veebiteenustest kaupade ostmisel. Veebiteenustes müüdavate kaupade hinnad on märgitud kauba juurde või kauba kirjeldusse.Hind ei sisalda saatmistasu. Saatekulu sõltub ostja valitud saatmisviisist. Saatekulu kuvatakse või edastatakse ostjale kassas. Teave toote kohta paigutatakse veebiteenustesse otse toote kõrvale.

Kassasse

See jaotis on pühendatud kõikidele tellimustele, mille teete veebiteenuseid kasutades. Enne veebiteenuste kaudu tellimuste esitamist lugege see hoolikalt läbi. Pange tähele, et kassavalik ei pruugi kõigis võrguteenustes saadaval olla. Tellimise kohta lisateabe saamiseks vtkorduma kippuvate küsimustega.

Veebiteenuse kaudu tellimuse esitamiseks on teil vaja võrguteenuse jaoks registreeritud kontot. Registreerimiseks on vaja järgmisi andmeid: ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress ja/või telefoninumber.

Toote tellimiseks tuleb soovitud tooted ostukorvi lisada. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv kauba kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanil summa, mille saab tasuda pangalingi või muu makselahenduse abil. Leping jõustub tasumisele kuuluva summa arvelduskontole laekumise hetkestDenis Sapožnikov FIE (Napalmi köök). Kui tellitud kaupa ei ole võimalik kauba lõppemise või muul põhjusel tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tasutud raha (sh kauba saatmiskulu) tagastatakse viivitamata. , kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast teavitamist.

Makse

Kauba eest tasumine toimub eurodes. Peale pangaülekande laekumist postitatakse kaup vastavalt ostja poolt valitud saatmisviisile. Peale tasumist töödeldakse tellimust.

Klõpsates nuppu "Maksa", annate meile loa teie tellimust töödelda. Restorani makseteenuse pakkuja töötleb teie makset ja võtab tasu kassas valitud maksekaardilt. Võite saada teate, et võrguteenus on teie tellimuse vastu võtnud. Toodete omandiõigus läheb teile üle kohe, kui olete need kätte saanud.

Nõustute esitama kõigi meie veebiteenustes tehtud ostude kohta jooksvat, täielikku ja täpset ostu- ja kontoteavet. Nõustute viivitamatult värskendama oma kontot ja muud teavet, sealhulgas e-posti aadressi, krediitkaardinumbreid ja aegumiskuupäevi, et saaksime teie tehingud lõpule viia ja vajadusel teiega ühendust võtta.

Denis Sapožnikov FIE (Napalmi köök) on isikuandmete vastutav töötleja, Denis Sapožnikov FIE (Napalmi köök) edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed LHV Panga volitatud töötlejale.

Kui teil on küsimusi maksekaardi väljavõttel kajastatud tasude kohta või tehingu vaidlustamiseks, võtke ühendust oma pangaga. Nad võivad anda teile nõu oma poliitika ja blokeeritud maksete tegemise kohta.

Meie toodete hinnad võivad muutuda ilma ette teatamata.

Me ei vastuta teie ega ühegi kolmanda osapoole ees teenuse muutmise, hinnamuutuse, peatamise või katkestamise eest.

Jätame endale õiguse keelduda mis tahes tellimusest, mille meile esitate. Võime oma äranägemisel piirata või tühistada ostude arvu inimese, pere või tellimuse kohta. Need piirangud võivad hõlmata tellimusi, mis on tehtud samale kliendikontole, samale krediitkaardile ja/või tellimusi, mis kasutavad sama arveldus- ja/või tarneaadressi. Kui teeme tellimuses muudatusi või tühistame selle, võime proovida teid teavitada, võttes teiega ühendust tellimuse esitamise ajal esitatud e-posti aadressil ja/või arveldusaadressil/telefoninumbril. Jätame endale õiguse piirata või keelata tellimusi, mille edasimüüjad, edasimüüjad või turustajad meie äranägemise järgi esitavad.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine toimub Eesti piires ja on saadaval ka kohaletoimetamine teistesse riikidesse. Välisriikidesse tarnimine toimub poolte kokkuleppel, selleks tuleb võtta ühendust meie e-posti aadressil või muul meie veebiteenustes saadaoleval viisil. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo kuvatakse saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtkohta 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandjuhtudel on meil õigus kaup kohale toimetada 30 kalendripäeva jooksul.

Tühistamised

Teil on võimalus oma tellimust igal ajal värskendada või tühistada, kuni see on kinnitatud ja selle eest tasutud, kuid kui see on kinnitatud ja selle eest tasutud, ei saa te seda tühistada. Kui soovite raha tagasi, sealhulgas toote ebarahuldava kvaliteedi tõttu või mõnel muul põhjusel, võtke meiega ühendust. Need tingimused ei mõjuta teie seaduslikke õigusi selles osas.

Teil on õigus raha tagasi saada, kui olete saanud vale (vale toote nimetus) või defektiga kaup, mis ei ole avatud ja millel on originaalpakend, mis oli kauba saatmise ajal. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest keeldumise avaldus ja saata see e-posti aadressile info@napalmkitchen.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on see, et tagastatav kaup ei vasta tellitule (näiteks vale või defektiga kaup). Ostja peab kauba tagastama 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist või esitama tõendi, et andis kauba nimetatud tähtaja jooksul kauba vedajale üle.

Võime keelduda raha tagastamisest enne, kui oleme lepingu esemeks oleva kauba kätte saanud või kuni ostja esitab tõendid selle kohta, et ta on kauba tagastanud, olenevalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud meie veebiteenuste pakutavast odavaimast tavatarneviisist erineva saatmisviisi, ei ole me kohustatud tarbijale hüvitama rohkem kui tavalise saatmisviisiga seotud kulu.

Vastutame ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba kauba üleandmise hetkel. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda veebiteenuse poole, saates e-kirja aadressileaadressinfo@napalmkitchen.ee. Me ei vastuta puuduste eest, mis ilmnevad pärast kauba üleandmist ostjale. Kui meie veebiteenustest ostetud toodetel on defekte, mille eest vastutame, võime defektsed tooted välja vahetada. Kui toodet ei ole võimalik asendada, hüvitame ostjale müügilepinguga kaasnevad kulud. Tarbija kaebusele vastame kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

5. Erimeelsuste lahendamine

Kui ostjal on veebiteenuse kohta pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressileinfo@napalmkitchen.ee. Kui ostja ja veebiteenus ei suuda vaidlust kokkuleppe teel lahendada, võib ostja pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Lugege tingimusi ja kandideerigeSiin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevusse kuulub ostja ja veebiteenuse vahel sõlmitud lepingust tulenevate vaidluste lahendamine. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjoni poolt on tasuta. Ostja võib viidata Euroopa Liidu tarbijavaidluste lahendamise platvormile.

6. Arvustused, kommentaarid ja muud sõnumid

Kui esitate meie palvel teatud konkreetsed esildised (nt võistlustööd) või ilma meie taotluseta, esitate loovaid ideid, ettepanekuid, plaane või muid esildisi, kas veebis, e-posti teel, posti teel või muul viisil (koos: kommentaarid”), nõustute sellega, et me võime igal ajal ilma piiranguteta mis tahes kommentaare, mille meile saadate, redigeerida, kopeerida, avaldada, levitada, tõlkida ja muul viisil mis tahes meediumis kasutada. Me ei ole kohustatud (1) hoidma ühtegi kommentaari konfidentsiaalsena; (2) maksma hüvitist mis tahes kommentaaride eest; või (3) vastata mis tahes kommentaaridele.

Võime, kuid meil pole kohustust, jälgida, redigeerida või eemaldada sisu, mis meie äranägemisel on ebaseaduslik, solvav, ähvardav, laimav, laimav, pornograafiline, nilbe või muul viisil taunitav või rikub mis tahes osapoole intellektuaalomandit või käesolevaid tingimusi. teenusest.

Nõustute, et teie kommentaarid ei riku ühegi kolmanda osapoole õigusi, sealhulgas autoriõigusi, kaubamärke, privaatsust, isikuõigusi ega muid isiklikke või omandiõigusi. Samuti nõustute, et teie kommentaarid ei sisalda laimavat või muul viisil ebaseaduslikku, solvavat või nilbet materjali ega arvutiviiruseid või muud pahavara, mis võivad mingil viisil mõjutada teenuse või sellega seotud veebisaidi toimimist. Te ei tohi kasutada vale e-posti aadressi, esineda kellegi teisena peale iseenda ega eksitada meid või kolmandaid osapooli mis tahes kommentaaride päritolu osas. Vastutate ainuisikuliselt oma kommentaaride ja nende täpsuse eest. Me ei võta mingit vastutust ega vastuta teie või mis tahes kolmanda osapoole postitatud kommentaaride eest.

7. Kolmandate isikute lingid

Teatud meie teenuse kaudu saadaolev sisu, tooted ja teenused võivad sisaldada materjale kolmandatelt isikutelt.

Kolmandate osapoolte lingid meie võrguteenustes võivad suunata teid kolmandate isikute veebisaitidele, mis ei ole meiega seotud. Me ei vastuta sisu või täpsuse kontrollimise või hindamise eest ning me ei garanteeri ega võta vastutust kolmandate isikute materjalide või veebisaitide või muude kolmandate osapoolte materjalide, toodete või teenuste eest.

Me ei vastuta kahjude või kaotuste eest, mis on seotud kaupade, teenuste, ressursside, sisu ostmise või kasutamisega või mis tahes muude tehingutega, mis on tehtud seoses mis tahes kolmandate isikute veebisaitidega. Lugege hoolikalt kolmanda osapoole eeskirju ja tavasid ning veenduge, et mõistate neid enne mis tahes tehingu tegemist. Kaebused, pretensioonid, mured või küsimused seoses kolmandate osapoolte toodetega tuleks suunata kolmandale osapoolele.

8. Hüvitis

Nõustute hüvitama, kaitsma ja kahjutuks tegema meie ettevõtet, sidusettevõtteid, partnereid, ametnikke, direktoreid, agente, töövõtjaid, litsentsiandjaid, teenusepakkujaid, alltöövõtjaid, tarnijaid, praktikante ja töötajaid mis tahes nõuete või nõuete, sealhulgas mõistlike nõuete eest. Hüvitage advokaaditasud, mis on kantud mis tahes kolmandale isikule seoses käesolevate teenusetingimuste või nendesse viitena lisatud dokumentide rikkumisega või mis tahes seaduse või kolmanda osapoole õiguste rikkumisega.

9. Lepingu lõpetamine

Poolte kohustused ja vastutus, mis tekkisid enne lõpetamise kuupäeva, jäävad pärast käesoleva lepingu lõppemist kõigil eesmärkidel kehtima.

Need teenusetingimused kehtivad kuni teie või meie poolt nende lõpetamiseni. Võite need teenusetingimused igal ajal lõpetada, teatades meile, et te ei soovi enam meie teenuseid kasutada või kui lõpetate meie saidi kasutamise.

Kui te meie ainsa arvamuse kohaselt ei järgi või kahtlustame, et te ei järgi mõnda nende teenusetingimuste tingimust või sätet, võime ka selle lepingu igal ajal ilma ette teatamata lõpetada ja vastutate kõigi summade eest, tasumisele kuuluv. kuni lõpetamiskuupäevani (kaasa arvatud); ja/või vajaduse korral keelata teile juurdepääsu meie teenustele (või nende mis tahes osale).

10. Kontaktandmed

Küsimused teenusetingimuste kohta tuleb saata meile aadressil info@napalmkitchen.ee